Vodácká akce Sázava 2014

Sázava z Okrouhlic do Chřenovic

**TTO SRUB zve všechny

členy i nečleny, kamarády i příznivce, prostě pro všechny, kdo chtějí zažít**

prímový víkend plný vodáckých zážitků .[center h3-like modra] |

 |


Termín

30. května – 1. června 2014 (víkend).

Sraz

V pátek 30.5.2014 v 17:00 hod. na Hlavním nádraží u výstupu z metra směr Letňany (před květinářstvím).

Cenaplatba

880,– Kč (pro členy TTO SRUB sleva 300,– Kč). Zálohu na akci ve výši 300,– Kč je třeba uhradit (současně s vyplněním níže uvedeného formuláře) na číslo účtu 706523153/0800 s variabilním symbolem, který obdržíte na e-mail. Zálohu na akci je taktéž možno zaplatit hotově v kanceláři organizace (TTO SRUB, Nuselská 66, Praha 4). Najdete nás zde v úředních hodinách (úterý až čtvrtek 9–18 hod.). Záloha na akci je v případě Vaší neúčasti nevratná (pokud si za sebe najdete náhradníka, záloha se vrátí). Doplatek bude vybírán hromadně na srazu.

Dopravamasinka

Hromadná doprava vlakem tam i zpět. Lodě a vodácké vybavení přijede za námi.

Ubytováníubytování

První noc strávíme na nouzovém tábořišti Okrouhlice (louka u obce, není zde WC), druhou noc v kempu Stvořidla. Je nutné si vzít vlastní stan, nebo se smířit s romantickými večery pod hvězdnou oblohou. „Mastňáci“ si mohou objednat lůžka v budově viz webová stránka kempu.

Termín uzávěrky

Vyplnit přihlášku a uhradit zálohu je potřeba nejpozději do středy 21.5.2014. Později přihlášené uvítáme stejně nadšeně, ale může se stát, že již nebude možné doobjednat lodě či vesty, pytle, pádla apod.

Splouvaný úsek

Z Okrouhlic do Chřenovic. V případě nízkého stavu vody bude náhradní splouvaný úsek z Čerčan do Pikovic. Čas a místo srazu se tím nezmění.

Návrat

V neděli 1.6.2014 v 20:10 tamtéž.

Loděvoda-lod

Otevřené plastové Vydry dvojmístné.

Cena zahrnuje

Dopravu osob tam a zpět, půjčovné lodí, pádel, vest a barelů, pedagogický a odborný vodácký doprovod, obecní a kempové ubytovací poplatky.

S sebou

Plavky, ručník, boty do vody (nedoporučujeme pantofle ani Žabky), pokrývku hlavy, spacák, karimatku, stan, jídlo a pití na víkend, pláštěnku, opalovací krém a molitanovou houbu, či jiné lodní vybíradlo (až bude mokro). Protože si všechny věci povezeme s sebou v lodi, je vhodné, aby se všechny věci vešly do 50 l barelu. Každý si vaří sám, méně sebejistým mladším kuchařům rádi pomůžeme.

Dotazyinformace

Tuto akci za TTO SRUB pro Vás připravuje Vladimír Černý, a tak jakékoliv dotazy, či nejasnosti ohledně akce směřujte na tel.: 728 506 387 nebo na e-mail cernoch.v@centrum.cz .

Na tuto akci finančně přispívá

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR,
Magistrát hl. m. Prahy,
MČ Praha 4.

Fotogalerie z posledních vodáckých akcí

Rezervace

Závazná rezervace nastane v okamžiku, kdy vyplníte a odešlete přihlášku a současně uhradíte zálohu na akci ve výši 300,– Kč na číslo účtu 706523153/0800 s variabilním symbolem, který obdržíte na e-mail po odeslání přihlášky. Pokud posíláte peníze převodem z účtu, myslete na to, že nám trvá cca 3–4 dny, než zjistíme, že Vaše platba došla. Počet míst je omezen kapacitou lodí, a tak kdo dříve vyplní a zaplatí, ten jede. Akceptováni budou pouze závazně registrovaní účastníci. Registrace budou ukončeny v okamžiku naplnění lodí, což poznáte tak, že přihlášku nebude moci odeslat. Děkujeme za pochopení a tolerování tohoto administrativně-organizačního systému.

Přihláška na vodáckou akci Jizera 2019
  1. (požadované)
  2. (požadované)
  3. (požadované)
  4. (požadované)
  5. (požadován platný e-mail)
  6. (požadované)
  7. *Povinné údaje
  8. Na jednu osobu vyplňujte jednu přihlášku!
 

cforms contact form by delicious:days

 facebook