Vodácká akce Ohře 2016

Ohře z Lokte do Vojkovic

TTO SRUB zve všechny

členy i nečleny, kamarády i příznivce,

prostě všechny, kdo chtějí zažít


prímový víkend plný vodáckých zážitků

Termín

10. – 12. června 2016 (víkend).

Sraz

V pátek 10.6.2016 v 16:45 hod. na Hlavním vlakovém nádraží v Praze u vstupu do metra směr Letňany (před květinářstvím).

Cenaplatba

790,– Kč (pro členy TTO SRUB sleva 200,– Kč). Zálohu na akci ve výši 200,– Kč je třeba uhradit (současně s vyplněním níže uvedeného formuláře) na číslo účtu 706523153/0800 s variabilním symbolem, který obdržíte na e-mail. Zálohu na akci je taktéž možno zaplatit hotově v kanceláři organizace (TTO SRUB, Nuselská 66, Praha 4). Najdete nás zde v úředních hodinách (úterý až čtvrtek 9–18 hod.). Záloha na akci je v případě Vaší neúčasti nevratná (pokud si za sebe najdete náhradníka, záloha se vrátí). Doplatek bude vybírán hromadně na srazu.

Dopravamasinka

Hromadná doprava vlakem tam i zpět. Lodě a vodácké vybavení přijede za námi.

Ubytováníubytování

První noc strávíme na vodáckém tábořišti v Lokti, druhou noc na vodáckém tábořišti Hubertus. Je nutné si vzít vlastní stan, nebo se smířit s romantickými večery pod hvězdnou oblohou.

Termín uzávěrky

Vyplnit přihlášku a uhradit zálohu je potřeba nejpozději do středy 1.6.2016. Později přihlášené uvítáme stejně nadšeně, ale může se stát, že již nebude možné doobjednat lodě či vesty, pytle, pádla, helmy apod.

Splouvaný úsek

Ohře z Lokte do Vojkovic.
V sobotu Loket – Karlovy Vary – Hubertus.
V neděli Hubertus – Vojkovice.

Návrat

V neděli 12. června 2016 v 20:35 na Hlavní vlakové nádraží v Praze u vstupu do metra směr Letňany (před květinářstvím).

Loděvoda-lod

Otevřené plastové Vydry dvojmístné.

Cena zahrnuje

Dopravu osob tam a zpět, půjčovné lodí, pádel, vest a barelů, pedagogický a odborný vodácký doprovod, obecní a kempové ubytovací poplatky.

S sebou

Plavky, ručník, boty do vody (nedoporučujeme pantofle ani Žabky), pokrývku hlavy, spacák, karimatku, stan, jídlo a pití na víkend, pláštěnku, opalovací krém a molitanovou houbu, či jiné lodní vybíradlo (až bude mokro). Protože si všechny věci povezeme s sebou v lodi, je vhodné, aby se všechny věci vešly do 50 l barelu. Každý si vaří sám, méně sebejistým mladším kuchařům rádi pomůžeme.

Dotazyinformace

Tuto akci za TTO SRUB pro Vás připravuje Vladimír Černý, a tak jakékoliv dotazy, či nejasnosti ohledně akce směřujte na tel.: 728 506 387 nebo na e-mail cernoch.v@centrum.cz .

Na tuto akci finančně přispívá

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR,
Magistrát hl. m. Prahy,
MČ Praha 4.

Fotogalerie z posledních vodáckých akcí

Rezervace

Závazná rezervace nastane v okamžiku, kdy vyplníte a odešlete přihlášku a současně uhradíte zálohu na akci ve výši 200,– Kč na číslo účtu 706523153/0800 s variabilním symbolem, který obdržíte na e-mail po odeslání přihlášky. Pokud posíláte peníze převodem z účtu, myslete na to, že nám trvá cca 3–4 dny, než zjistíme, že Vaše platba došla. Počet míst je omezen kapacitou lodí, a tak kdo dříve vyplní a zaplatí, ten jede. Akceptováni budou pouze závazně registrovaní účastníci. Registrace budou ukončeny v okamžiku naplnění lodí, což poznáte tak, že přihlášku nebude moci odeslat. Děkujeme za pochopení a tolerování tohoto administrativně-organizačního systému.

Přihláška na vodáckou akci Jizera 2019
  1. (požadované)
  2. (požadované)
  3. (požadované)
  4. (požadované)
  5. (požadován platný e-mail)
  6. (požadované)
  7. *Povinné údaje
  8. Na jednu osobu vyplňujte jednu přihlášku!
 

cforms contact form by delicious:days

 facebook