Velikonoční prázdniny na Šumavě

Velikonoční výlet na Šumavu

TTO SRUB zve všechny

členy, nečleny i jejich kamarády, kteří chtějí zažít


pohodové prázdniny plné napínavých her uprostřed romantické přírody v nejjižnějším výběžku ČR.

Termín

1. – 4. dubna 2015.

Šumava

turistamnohokrát slýchané slůvko mající patrně původ v melancholickém a temném šumění rozsáhlých, hlubokých hvozdů. Prahory a čtvrtohory sochaly po stovky milionů let její tvář. Pravděpodobně poprvé pojmenovali tyto hory Keltové. Gabréta hylé znamenalo v jejich řeči Les kozorohů nebo též Ovčí hory. Přestože Šumava neoplývá čtyři tisíce metrů vysokými velikány, celkovou rozlohou je nejrozsáhlejším a zároveň nejstarším horstvem České republiky a největším souvisle zalesněným pohořím ve střední Evropě.
Na akci se přihlašte zde.

Dopravadoprava autobusem

Vlastním autobusem.

Sraz

Ve středu 1.4. 2015 v 17:30 hod., na parkovišti Vinci Park, Nádraží Smíchov, Praha 5, stanice metra Anděl (roh ulic Radlická a Za Ženskými domovy). Místo srazu zde.

Návrat

V sobotu 4.4. 2015 v 17:30 hod. na stejné místo jako je sraz.

Cena

penize2790,– Kč (pro členy TTO SRUB sleva 300,– Kč). Zálohu na akci ve výši 200,– Kč je třeba uhradit (současně s vyplněním níže uvedeného formuláře) na číslo účtu 706523153/0800 (s variabilním symbolem, který obdržíte na e-mail po odeslání formuláře) do 3 pracovních dnů. Zálohu na akci je taktéž možno zaplatit hotově v kanceláři organizace (TTO SRUB, Nuselská 66, Praha 4). Najdete nás zde v úředních hodinách (úterý až čtvrtek 9–18 hod.). Záloha na akci je v případě Vaší neúčasti nevratná. Doplatek bude vybírán hromadně na srazu u autobusu.

Cena zahrnuje

Poplatky za ubytování, obecní poplatky, veškerou dopravu včetně parkovného a mýtného za autobus, organizační a pedagogický doprovod.

Ubytování

ubytovaniSlavkov u Hořic na Šumavě, 10 km jihozápadním směrem od Českého Krumlova, to je to místo odkud budeme během prázdnin vyrážet na výlety a herní dobrodružství. Naším dočasným domovem bude táborová základna Domu dětí a mládeže naproti Slavkovské tvrze.
V přízemí základny je sociální zázemí, sprchy, kuchyně, jídelna a sál. Kuchyně je vybavená – myčka, mikrovlnka, sporáky, konvice, nádobí atd. V prvním patře se nachází spací část s palandami (patrové postele).
Slavkovská tvrz je jednou z mála staveb, kde se zachoval původní vztah jednotlivých složek venkovského šlechtického sídla. Nejdůležitější stavbou zemanského sídla byla čtvercová věž, která má dnes kromě přízemí ještě dvě patra a zděnou část pod střechou. V roce 1791 byla přestavěna ve zvonici a opatřena hodinami. Na západní straně sousedí s věží obytné stavení, ze kterého vedl ve výši druhého patra padací můstek k hrotitému portálku, dosud zachovanému ve zdivu věže. Panské sídlo obklopoval v minulosti čtverec hospodářských budov, uzavřený kamennou hradbou se střílnami a kostelík.

Stravování

jidloZ vlastních zásob s využitím místní kuchyňky. V sobotu ráno bude možný donákup potravin v Hořicích. Každý si vaří sám, méně sebejistým mladším kuchařům rádi pomůžeme.

S sebou

Nějaké to jídlo a pití, spací pytel, oblečení a obuv přiměřené počasí, batůžek na výlety, tužku a papír, hravou náladu.

Dotazy

informaceTuto akci za TTO SRUB pro Vás připravuje Pavel Alexandrovič, a tak jakékoliv dotazy, či nejasnosti ohledně akce směřujte na tel.: 602 887 514 nebo na e-mail srubak@srubak.cz .

Na tuto akci finančně přispívá

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR,
Magistrát hl. m. Prahy,
MČ Praha 4.

Rezervace

Závazná rezervace nastane v okamžiku, kdy vyplníte a odešlete webovou přihlášku a současně uhradíte zálohu na akci ve výši 200,– Kč na číslo účtu 706523153/0800 s variabilním symbolem, který obdržíte na e-mail po odeslání přihlášky. Zálohu je třeba uhradit do 3 pracovních dnů. Pokud záloha nebude uhrazena v termínu může být Vaše místo přenecháno dalšímu zájemci. Počet míst je omezen kapacitou autobusu, a tak kdo dříve vyplní a zaplatí, ten jede :-) . Akceptováni budou pouze závazně registrovaní účastníci. Registrace budou ukončeny v okamžiku naplnění autobusu, což poznáte tak, že přihlášku nebude moci odeslat. Děkujeme za pochopení a tolerování tohoto administrativně-organizačního systému.

Přihláška na Velikonoční prázdniny Šumava 2015
  1. (požadované)
  2. (požadované)
  3. (požadované)
  4. (požadované)
  5. (požadován platný e-mail)
  6. (požadované)
  7. *Povinné údaje
 

cforms contact form by delicious:days

 facebook