Přidunajské termály 2018

Už víte kam na poznávací výlet?

No přece TudyZNudy s námi!

Slovenské a maďarské termální koupaliště

víkend 11. – 13. května 2018


Pojeďte se s námi cachtat
a prohřát si tělo léčivou minerální vodou!

Co uvidíte?

turistaTento poznávací výlet do oblasti Slovensko – Maďarského Podunají spojený s příjemným relaxem v termálních vodách má určitě co nabídnout. Tentokrát se zaměříme na prohlídku historicky nejzajímavějšího města regionu, Bratislavy. V případě zájmu „Účastníků zájezdu“ můžeme Bratislavu vyměnit za návštěvu majestátného skalního hradu Děvín tyčícího se přímo nad hladinou Dunaje. Ke koupání tentokrát vybíráme následující dvojlístek přidunajských termálních vod. Kosti zotavíme v „mastném“ termálu v maďarském Mosonmagyárováru, který patří do pětice nejléčivějších vod v Evropě. A druhý v řadě nás přivítá od hord turistických koupalomilů ušetřený a trochu zastrčený slovenský Vincov Les. Jeho voda je unikátem s blahodárnými účinky na celý organismus, srovnatelná s vodou Mrtvého moře. Pokud by někdo toužil po bombastičtějších vodních atrakcích (vodní prolézačky, děla, tobogánky, …), můžeme Vincov Les vyměnit za Rotundu nového Thermalparku v Dunajské Strede.
Na akci se můžete přihlásit zde.

Dopravadoprava autobusem

Vlastním autobusem.

Sraz

V pátek 11.5. 2018 v 17:00 hod., Smíchovské nádraží, Praha 5 (parkoviště autobusů před poštou). Mapa zde. Po dohodě je možné účastníky zájezdu naložit na trase Praha – Brno – Břeclav.

Návrat

Ve neděli 13.5. 2018 v 20:00 hod. na stejné místo jako je sraz.

Cena

penize21690,– Kč. Zálohu na akci ve výši 690,– Kč je třeba uhradit (současně s vyplněním níže uvedeného formuláře) na číslo účtu 706523153/0800 (s variabilním symbolem, který obdržíte na e-mail po odeslání formuláře) do 5 pracovních dní. Zálohu na akci je taktéž možno zaplatit hotově v kanceláři organizace (TTO SRUB, Nuselská 66, Praha 4). Najdete nás zde v úředních hodinách (úterý až čtvrtek 9–18 hod.). Doplatek bude vybírán hromadně na srazu u autobusu. Více informací o platbě zájezdu získáte obratem po odeslání nezávazné přihlášky zde.

Cena zahrnuje

Ubytování v penzionu, obecní a rekreační ubytovací poplatky, veškerou dopravu včetně parkovného a mýtného za autobus, organizační doprovod.

Cena nezahrnuje

Vstupy do termálních koupališť, stravování, úrazové pojištění a zdravotní připojištění.

Termín

víkend 11. – 13. května 2018.

Ubytování

ubytovani V penzionu Soutok u soutoku řek Moravy a Dyje, nedaleko od Lednicko-valtického areálu. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem, televizí a možností bezdrátového připojení k internetu. V penzionu jsou dvě společenské místnosti i možnost posezení venku. Více informací o ubytování získáte obratem po odeslání nezávazné přihlášky zde.

Stravování

jidloZ vlastních zásob. Snídani a večeři je možné uklohnit v místě ubytování nebo se spolehnout na místní občerstvení. Sobotní i nedělní oběd je plánovaný v restauraci na cestě, popř. je možná svačina z vlastního batůžku. Nicméně doporučuji vyzkoušet nějaké slovenské speciality – třeba bryndzové halušky :-) Vzhledem k dlouhým časovým přesunům mezi jednotlivými místy doporučuji nějakou tu plněnou bagetku do autobusu. Více informací o stravování v místě získáte obratem po odeslání nezávazné přihlášky zde.

S sebou

Platný cestovní doklad (stačí občanský průkaz), nějaké to jídlo a pití, pokud nechcete spoléhat na pohostinská zařízení, oblečení přiměřené počasí, plavky, ručník, župan nejlépe s kapucí, sandály či žabky do termálů, … více informací získáte obratem po odeslání nezávazné přihlášky zde.

Dotazy

informaceTuto akci za TTO SRUB pro Vás připravuje Pavel Alexandrovič, a tak jakékoliv dotazy, či nejasnosti ohledně akce, směřujte na tel.: 602 887 514 nebo na e-mail srubak@srubak.cz .

Na tuto akci finančně přispívá

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR,
Magistrát hl. m. Prahy,
MČ Praha 4.

Poznámka

Vzhledem ke koupacím bezpečnostním rizikům je třeba, aby každý účastník mladší 15 let měl s sebou dozor starší 18 let. Při přihlašování na akci, tak uvede jméno tohoto dozoru.

Rezervace

Závazná rezervace nastane v okamžiku, kdy vyplníte a odešlete přihlášku a současně uhradíte zálohu na akci ve výši 690,– Kč na číslo účtu 706523153/0800 s variabilním symbolem, který obdržíte na e-mail po odeslání přihlášky. Zálohu je třeba uhradit do 5 pracovních dní. Pokud záloha nebude uhrazena v termínu, může být Vaše místo přenecháno dalšímu zájemci. Počet míst je omezen kapacitou autobusu, a tak, kdo dříve vyplní a zaplatí, ten jede :-) . Akceptováni budou pouze závazně registrovaní účastníci. Registrace budou ukončeny v okamžiku naplnění autobusu, což poznáte tak, že přihlášku nebude moci odeslat. Děkujeme za pochopení a tolerování tohoto administrativně-organizačního systému.

Přihláška na poznávací výlet Termály 2018
  1. (požadované)
  2. (požadované)
  3. (požadované)
  4. (požadované)
  5. (požadován platný e-mail)
  6. (požadované)
  7. *Povinné údaje
 

cforms contact form by delicious:days

 facebook