Podkarpatská Rus

Už víte kam na poznávací výlet?

No přece TudyZNudy s námi!

Zapomenutá místa Podkarpatské Rusi, Ukrajina

27.9. – 2.10. 2016


Pojeďte s námi nasát atmosféru míst,
kde zastavil se čas.

Co uvidíte?

turistaPodkarpatská Rus, to jsou vzdušné svobodné poloniny s roubenými salašemi a stády ovcí, zapadlé vesničky kolem prašných cest, dřevěné kostelíky a srdeční usměvaví lidé, se kterými se snadno domluvíme. Vydejme se společně na Boržavu, jednu z nejkrásnějších polonin a nahlédněme do prostředí, v němž hledal inspiraci Ivan Olbracht a jeho přátelé umělci. Čekají nás příjemné pěší túry ve Východních Karpatech travnatými pláněmi oblých kopců a šťavnatými loukami. Plnými doušky si užijeme rázovité podhorské architektury i prvků místního života. Navštívíme Siněvirský národní park, rodiště Nikoly Šuhaje, prvorepublikovou četnickou stanici, … více informací o programu získáte po nezávazné přihlášce zde.

Sraz

V úterý 27.9. 2016 v 17:00 hod., Smíchovské nádraží, Praha 5 (parkoviště autobusů před poštou). Mapa zde. Nástup v Humpolci a Brně možný po dohodě.

Návrat

V neděli 2.10. 2016 v 23:00 hod., Praha 5.

Cena

penize23400,– Kč (pro členy TTO SRUB sleva). Zálohu na akci ve výši 500,– Kč je třeba uhradit (současně s vyplněním níže uvedeného formuláře) na číslo účtu 706523153/0800 (s variabilním symbolem, který obdržíte na e-mail po odeslání formuláře) do 3 pracovních dnů. Zálohu na akci je taktéž možno zaplatit hotově v kanceláři organizace (TTO SRUB, Nuselská 66, Praha 4). Najdete nás zde v úředních hodinách (úterý až čtvrtek 9–18 hod.). Záloha na akci je v případě Vaší neúčasti nevratná. Doplatek bude vybírán hromadně na srazu u autobusu.

Cena zahrnuje

4× ubytování v penzionu, 4× snídani, 1× večeři, obecní poplatky, veškerou dopravu včetně parkovného a mýtného za autobus, organizační doprovod.

Cena nezahrnuje

Vstupy do kulturních a historických objektů a národního parku, úrazové pojištění a zdravotní připojištění.

Termín

27. září – 2. října 2016.

Dopravadoprava autobusem

Vlastním autobusem.

Ubytování

ubytovani V rodinném penzionu v Koločavě, u lesa poblíž skanzenu Staré Selo, … více informací získáte po nezávazné přihlášce zde.

Stravování

jidloV ceně zájezdu je 4× společná snídaně (3.-6. den). K snídani bývá např. čaj, máslo, sýry, uzeniny, pečivo, zapečené brambory nebo těstoviny, lívance. 1× společná večeře (2. den). K večeři je typická ukrajinská polévka, salát a hlavní jídlo, např. ryby, holubce – závitky ve vinném listě, mleté maso, kuřecí maso, guláš, ryba apod.).
Ostatní stravování je individuální. Každý den je na cestě naplánovaná jiná restaurace s typickými ukrajinskými jídly a nápoji … více informací získáte po nezávazné přihlášce zde.

S sebou

Platný cestovní pas, nějaké to jídlo a pití na cestu, oblečení přiměřené počasí, … více informací získáte po nezávazné přihlášce zde.

Dotazy

informaceTuto akci za TTO SRUB pro Vás připravuje Pavel Alexandrovič, a tak jakékoliv dotazy, či nejasnosti ohledně akce, směřujte na tel.: 602 887 514 nebo na e-mail srubak@srubak.cz . Více informací získáte i při vyplnění a odeslání níže uvedené přihlášky zde. Informace Vám přijdou v příloze potvrzovacího emailu.

Fotogalerie z poslední akce na Podkarpatskou Rus

Rezervace

Závazná rezervace nastane v okamžiku, kdy vyplníte a odešlete přihlášku a současně uhradíte zálohu na akci ve výši 500,– Kč na číslo účtu 706523153/0800 s variabilním symbolem, který obdržíte na e-mail po odeslání přihlášky. Zálohu je třeba uhradit do 3 pracovních dnů. Pokud záloha nebude uhrazena v termínu, může být Vaše místo přenecháno dalšímu zájemci. Počet míst je omezen kapacitou autobusu, a tak, kdo dříve vyplní a zaplatí, ten jede :-) . Akceptováni budou pouze závazně registrovaní účastníci. Registrace budou ukončeny v okamžiku naplnění autobusu, což poznáte tak, že přihlášku nebude moci odeslat. Děkujeme za pochopení a tolerování tohoto administrativně-organizačního systému.

Přihláška na poznávací výlet Bělorusko 2018.
Příjem objednávek je z kapacitních důvodů dočasně zastaven.
Místa náhradníků si můžete objednat na e-mailu srubak@srubak.cz nebo telefonu: 602 887 514.
Děkujeme za pochopení.
 facebook