Členství

Řádné členství

Přijmeme nové členy ve věku 6 – 15 let do turistických a zájmových oddílů. Kluky a holky, kteří chtějí zažít nová dobrodružství s novými kamarády, umět se postarat v přírodě sami o sebe, zahrát si spoustu dobrodružných her v týdnu na schůzce a o víkendech na výpravách a zúčastnit se s námi zajímavých poznávacích výletů.

Chceš si vyzkoušet, co všechno dokážeš? Chceš získat tábornické znalosti a dovednosti Chceš vědět, jaké je to být o víkendu bez rodičů? Neváhej a přijď se k nám podívat!

Přátelé a příznivci TTO SRUB®

zájemci o jednorázové akce

Nemáte čas pravidelně docházet na naše schůzky, do klubů nebo bydlíte daleko? Chcete se jen občas zúčastnit některé naší víkendové akce, poznávacího výletu nebo dětského tábora? Zaregistrujte se přes formulář na hlavní stránce a my Vám budeme pravidelně a zdarma zasílat veškeré informace o našich akcích.

Volné členství

Do volně přístupných klubů zveme všechny neorganizované děti a mládež ve věku 9 – 18 let. Nemusíte být ani naším členem, stačí jenom přijít. „Klub fantasy a deskových her“ – klub her na hrdiny je tu pro fandy do sci-fi a fantasy (dračákisty, runnery, magičáky), „Klub dobrodružství“ pro děti, které chtějí zažít trochu fyzicky náročnějšího dobrodružství a vybít svoji energii v akčním programu (pobyt a přežití v extrémních podmínkách, horolezectví, cykloturistika, plavání atd) a další informace o volných klubech naleznete zde.

Vedoucí a instruktoři

Jsi-li starší 17-ti let, nevadí. Moc rádi mezi sebe přijmeme nové vedoucí, instruktory a dobrovolníky. Pište, volejte, e-mailujte…

 facebook