Zakarpatská Ukrajina v zimě

Už víte kam v zimě na pořádnou lyžovačku?

Lyžování, zimní přechod Karpat, návštěva horských

městeček i večerní posezení v místních hospůdkách.

18.2. – 25.2. 2018

Kam, že to jedeme?

turistaUkrajinské Karpaty jsou pro zimní sportovní radovánky na sněhu opravdovým rájem. Vypravíme se do východní části Podkarpatské Rusi, nedaleko rumunských hranic. Zde se nachází nejvyšší hora Ukrajiny Hoverla (2061 m). Ukrajina má v této oblasti svůj největší lyžařský region. Tento zatím méně civilizovaný kraj nabízí ideální, panenské sněhové svahy pro ty, kteří rádi jezdí ve volných terénech. Mimo sjezdovky se můžete na opuštěné hřebeny vypravit i se sněžnicemi na nohách a prknem na zádech. Večery pak můžete trávit v místních krčmách, kde poznáte celou pravdu o místním kraji a jejich srdečných domorodcích. Svůj program si zde najdou lyžaři i nelyžaři.

Dva dny strávíme v moderním a zároveň největším lyžařském středisku celé Ukrajiny Bukovel, vybaveném v alpském stylu s perfektně urolbovanými sjezdovkami. Další dny se přesuneme do horského střediska Dragobrat, kde leží 6 měsíců v roce sníh a které nabízí perfektní podmínky pro lyžování a snowboarding ve volných terénech i na sjezdovkách. Zde si na svazích Svidovecké poloniny užijí hlavně příznivci ježdění v prašanu ve volném terénu. Je zde nespočet možností jízdy v „hlubčáku“ v blízkosti vleků. A až blízké terény rozjezdíme, není problém vyrazit do okolních městeček Rachiv a Jaremču za poznáním jak se zde žije … více informací o programu získáte po nezávazné přihlášce zde.

Cena

penize25600,– Kč (pro členy TTO SRUB sleva). Zálohu na akci ve výši 1000,– Kč je třeba uhradit (současně s vyplněním níže uvedeného formuláře) na číslo účtu 706523153/0800 (s variabilním symbolem, který obdržíte na e-mail po odeslání formuláře) do 5 pracovních dnů. Zálohu na akci je taktéž možno zaplatit hotově v kanceláři organizace (TTO SRUB, Nuselská 66, Praha 4). Najdete nás zde v úředních hodinách (úterý až čtvrtek 9–18 hod.). Záloha na akci je v případě Vaší neúčasti nevratná. Zbytek ceny zájezdu je třeba uhradit nejpozději do 31.1.2018.

Cena zahrnuje

Dopravu tam i zpět a veškeré poplatky s tím spojené, 6× ubytování v penzionu, 6× ukrajinskou snídani, 4× ukrajinskou večeři, informační materiály, organizační doprovod.

Cena nezahrnuje

Místní dopravu do lyžařského střediska Dragobrat, skipasy a cestovní pojištění.

S sebou

Platný cestovní pas, nějaké to jídlo a pití na cestu, oblečení přiměřené počasí, … více informací získáte po nezávazné přihlášce zde.

Termín

18. – 25. února 2018.

Sraz

V neděli 18.2. 2018 v 19:00 hod., Smíchovské nádraží, Praha 5 (parkoviště autobusů před poštou). Mapa zde. Nástup v Humpolci, Jihlavě, Brně a Břeclavi možný po dohodě.

Návrat

V neděli 25.2. 2018 v 23:00 hod., Praha 5.

Dopravadoprava autobusem

Vlastním autobusem.

Ubytování

ubytovani V rodinném penzionu v Jasině, v centru obce, v 7 pokojích (pokoje 4×2, 2×3, 1×4 lůžka). Každý pokoj je s vlastním WC, sprchou, umyvadlem a TV. Teplá voda non-stop. K dispozici je i luxusní sauna. V přízemí je jídelna s kuchyní (malá chladnička, nádobí, varná konvice, vařič) a východem na dřevěnou krytou terasu … více informací získáte po nezávazné přihlášce zde.

Stravování

jidloV ceně zájezdu je 6× společná snídaně (3.-8. den). K snídani bývá např. čaj, máslo, sýry, uzeniny, pečivo, zapečené brambory nebo těstoviny, lívance. 4× společná večeře (2., 4., 6., a 7. den). K večeři je typická ukrajinská polévka, salát a hlavní jídlo, např. ryby, holubce – závitky ve vinném listě, mleté maso, kuřecí maso, guláš, ryba apod.).
Ostatní stravování je individuální. Každý den je naplánovaná jiná restaurace s typickými ukrajinskými jídly a nápoji, kterou stojí za to nevynechat … více informací získáte po nezávazné přihlášce zde.

Dotazy

informaceTuto akci pro Vás připravuje Pavel Alexandrovič, a tak jakékoliv dotazy, či nejasnosti ohledně akce, směřujte na tel.: 602 887 514 nebo na e-mail paja@srubak.cz . Více informací získáte i při vyplnění a odeslání níže uvedené přihlášky zde. Informace Vám přijdou v příloze potvrzovacího emailu.

Fotogalerie z poslední lyžovačky na Ukrajině

Rezervace

Závazná rezervace nastane v okamžiku, kdy vyplníte a odešlete přihlášku a současně uhradíte zálohu na akci ve výši 1000,– Kč na číslo účtu 706523153/0800 s variabilním symbolem, který obdržíte na e-mail po odeslání přihlášky. Zálohu je třeba uhradit do 5 pracovních dnů. Pokud záloha nebude uhrazena v termínu, může být Vaše místo přenecháno dalšímu zájemci. Počet míst je omezen kapacitou autobusu, a tak, kdo dříve vyplní a zaplatí, ten jede :-) . Akceptováni budou pouze závazně registrovaní účastníci. Registrace budou ukončeny v okamžiku naplnění autobusu, což poznáte tak, že přihlášku nebude moci odeslat. Děkujeme za pochopení a tolerování tohoto administrativně-organizačního systému.

Přihláška na zájezd - Lyžování na Ukrajině.
Příjem objednávek je z kapacitních důvodů dočasně zastaven.
Místa náhradníků si můžete objednat na e-mailu srubak@srubak.cz nebo telefonu: 602 887 514.
Děkujeme za pochopení.
 facebook