Krásy Bílé a Černé Rusi

Už víte kam na poznávací výlet?

Co takhle Bělorusko?

29.9. – 7.10. 2018


Pojeďte s námi nasát atmosféru míst, kde zastavil se čas,

kam cestovky nejezdí, kam se sami nepodíváte,

kde živáčka nenajdete, …

Kam pojedeme

turistaV Evropě zbývá už jen velmi malý počet míst, kde se můžete osvěžit pohledem na téměř nedotčenou přírodu a kde můžete narazit na stáda jedněch z největších evropských savců – zubrů. Kde můžete téměř volně tábořit na břehu křišťálově čistých řek a průzračných jezer, uprostřed krajiny nedozírných smíšených lesů. Kde můžete prožít klidnou dovolenou, během níž nebudete míjet davy turistů na každém kroku. Jak že se jmenuje ta země, jejíž nejvyšší hora – Dzjaržynskaja hara – dosahuje neuvěřitelných 345 m.n.m.?
Ano správně, je to Bělorusko, kde na dvaapůlnásobku rozlohy Česka žije zhruba stejný počet obyvatel. Setkáte se s příjemným mixem ruské bodrosti a srdečnosti i evropské korektnosti či smyslu pro pořádek. Budete až překvapeni, kolik nádherných krajinných scenérií, hradů, zámků, památek lidové architektury a kouzelných měst může tato země nabídnout. Běloruská jezera bývají považována za nejkrásnější v Evropě.
Území dnešního Běloruska bylo původně částí Kyjevské Rusi, o kterou se v historii přetahovalo Rusko s Polskem. Po celé zemi jsou patrné stopy … více informací o programu získáte obratem po odeslání nezávazné přihlášky zde.

Sraz

V pátek 29.9. 2018 v 18:00 hod., Smíchovské nádraží, Praha 5 (parkoviště autobusů před poštou). Mapa zde. Nástup v Liberci, Hradci Králové, Brně, Olomouci a Ostravě je možný po dohodě. Více informací o místě srazu a návratu získáte obratem po odeslání nezávazné přihlášky zde.

Cena

penize27900,– Kč (pro členy TTO SRUB sleva). Zálohu na zájezd v min. výši 2000 Kč je třeba uhradit (současně s vyplněním níže uvedené webové přihlášky) do 5 pracovních dnů. Zálohu na akci je taktéž možno zaplatit hotově v kanceláři organizace (TTO SRUB, Nuselská 66, Praha 4). Najdete nás zde v úředních hodinách (úterý až čtvrtek 9–18 hod.). Záloha na akci je v případě Vaší neúčasti nevratná. Více informací o platbě zájezdu získáte obratem po odeslání nezávazné přihlášky zde.

Cena zahrnuje

Dopravu minibusem, 4× ubytování v hotelu, 3× ubytování v hostelu, 4× snídani, 4× večeři, podání žádosti o vstupní vízum, cestovní pojištění pro území Běloruska (u pojišťovací společnosti platné v Bělorusku), informační materiály, organizační doprovod. Více informací získáte obratem po odeslání nezávazné přihlášky zde.

Uzávěrka objednávek

Po naplnění mikrobusu, nejpozději však 24.2.2018 (s ohledem na nutnost vystavení víza). V případě volných míst v mikrobuse Vás rádi vezmeme s sebou i po tomto termínu, ale vízum si budete muset opatřit už sami :-)

Místa, která navštívíme

Pevnost Brest, Bělověžský prales, pravoslavný klášter v Žiroviči, historická města Kamenec, Slonim, Navagrudak, Lida a Grodno, gotický chrám v Synoviči, národní park a jezero Naroč … více informací získáte obratem po odeslání nezávazné přihlášky zde.

Termín

29. září – 7. října 2018.

Dopravadoprava autobusem

Vlastním mikrobusem.

Ubytování

ubytovani 2× Brest – hostel, 2× Novagrudak – hotel, 2× Naroč – hotel, 1× Grodno – hostel.

Stravování

jidlo4× polopenze v hotelu.
Ostatní stravování je individuální. Každý den je na cestě naplánovaná jiná kavárna (snídaně) a restaurace (večeře) s typickými běloruskými jídly a nápoji, kterou stojí za to nevynechat. Běloruská kuchyně se skládá hlavně z … více informací o stravování získáte obratem po odeslání nezávazné přihlášky zde.

S sebou

Cestovní pas s platným vstupním vízem, nějaké to jídlo a pití na cestu, oblečení přiměřené počasí, sportovní rybáři … více informací získáte obratem po odeslání nezávazné přihlášky zde.

Dotazy

informaceTuto akci pro Vás připravuje Pavel Alexandrovič, a tak jakékoliv dotazy, či nejasnosti ohledně akce, směřujte na tel.: 602 887 514 nebo na e-mail srubak@srubak.cz . Více informací získáte i při vyplnění a odeslání níže uvedené přihlášky zde. Informace Vám přijdou v příloze potvrzovacího emailu.

Rezervace

Nezávazná rezervace nastane v okamžiku, kdy vyplníte a odešlete níže uvedenou nezávaznou přihlášku. Tím v příloze potvrzovacího emailu obdržíte i více informací o akci. Závazná rezervace nastane v okamžiku, kdy uhradíte zálohu na akci v minimální výši 2000,– Kč na číslo účtu 706523153/0800 s variabilním symbolem, který obdržíte na e-mail po odeslání nezávazné přihlášky. Zálohu je třeba uhradit do 5 pracovních dnů. Pokud záloha nebude uhrazena v termínu, považujeme Váš zájem za nezávazný, čistě informativní a Vaše rezervace bude přenechána dalšímu zájemci. Počet míst je omezen kapacitou autobusu, a tak, kdo dříve zaplatí, ten jede :-) . Rezervace budou ukončeny v okamžiku naplnění autobusu, což poznáte tak, že přihlášku nebude moci už odeslat. Děkujeme za pochopení a tolerování tohoto administrativně-organizačního systému.

Přihláška na poznávací výlet Bělorusko 2018.
Příjem objednávek je z kapacitních důvodů dočasně zastaven.
Místa náhradníků si můžete objednat na e-mailu srubak@srubak.cz nebo telefonu: 602 887 514.
Děkujeme za pochopení.
 facebook