Přidunajské termály 2016

Už víte kam na poznávací výlet?

No přece TudyZNudy s námi!

Slovenské a maďarské termální koupaliště

13. – 15. května 2016


Pojeďte s námi cachtat se a prohřát si tělo léčivou minerální vodou!

Co uvidíte?

turistaTento poznávací výlet do oblasti Slovensko – Maďarského Podunají spojený s příjemným relaxem v termálních vodách určitě má co nabídnout. Tentokrát se zaměříme na prohlídku historicky nejzajímavějšího města regionu, Bratislavy. V případě zájmu „Účastníků zájezdu“ můžeme Bratislavu vyměnit za návštěvu majestátného skalního hradu Děvín tyčícího se přímo nad hladinou Dunaje. Ke koupání tentokrát vybíráme následujcí dvojlístek přidunajských termálních vod. Kosti zotavíme v „mastném“ termálu v maďarském Mosonmagyárováru, který patří do pětice nejléčivějších vod v Evropě. A druhý v řadě nás přivítá od hord turistických koupalomilů ušetřený a trochu zastrčený Vincov Les. Jeho voda je unikátem s blahodárnými účinky na celý organismus, srovnatelná s vodou Mrtvého moře. Pokud by někdo toužil po bombastičtějších vodních atrakcích (vodní prolézačky, děla, tobogánky, …), můžeme Vincov Les vyměnit za Rotundu nového Thermalparku v Dunajské Strede.
Na akci se můžete přihlásit zde.

Dopravadoprava autobusem

Vlastním autobusem.

Sraz

V pátek 13.5. 2016 v 17:30 hod., Smíchovské nádraží, Praha 5 (parkoviště autobusů před poštou). Mapa zde.

Návrat

Ve neděli 15.5. 2016 v 19:30 hod. na stejné místo jako je sraz.

Cena

penize21390,– Kč (pro členy TTO SRUB sleva 500,– Kč). Zálohu na akci ve výši 300,– Kč je třeba uhradit (současně s vyplněním níže uvedeného formuláře) na číslo účtu 706523153/0800 (s variabilním symbolem, který obdržíte na e-mail po odeslání formuláře) do 3 pracovních dnů. Zálohu na akci je taktéž možno zaplatit hotově v kanceláři organizace (TTO SRUB, Nuselská 66, Praha 4). Najdete nás zde v úředních hodinách (úterý až čtvrtek 9–18 hod.). Záloha na akci je v případě Vaší neúčasti nevratná. Doplatek bude vybírán hromadně na srazu u autobusu.

Cena zahrnuje

Poplatky za ubytování, obecní poplatky, veškerou dopravu včetně parkovného a mýtného za autobus, organizační doprovod.

Cena nezahrnuje

Vstupy do termálních koupališť, stravování, úrazové pojištění a zdravotní připojištění.

Termín

víkend 13. – 15. května 2016.

Ubytování

ubytovani V turistické základně Kančí obora na okraji města Břeclavi sevřené lužním lesem, který je součástí Lednicko-valtického areálu, a odlehčovacím ramenem řeky Dyje. Areál základny je oplocen.
Centrum města je vzdáleno chůzí cca 15 minut. V objektu je vybavená kuchyňka (rychlovarná konvice a mikrovlnka, elektrický sporák, chladnička), WC a sprchy.

Stravování

jidloZ vlastních zásob. Snídani a večeři je možné uklohnit v místě ubytování nebo se spolehnout na místní občerstvení. Sobotní i nedělní oběd je plánovaný v restauraci na cestě, popř. je možná svačina z vlastního batůžku. Nicméně doporučuji vyzkoušet nějaké slovenské speciality – třeba bryndzové halušky :-) Vzhledem k dlouhým časovým přesunům mezi jednotlivými místy doporučuji nějakou tu plněnou bagetku do autobusu.

S sebou

Platný cestovní doklad (stačí občanský průkaz), nějaké to jídlo a pití, pokud nechcete spoléhat na pohostinská zařízení, oblečení přiměřené počasí, plavky, ručník, hygipotřeby vč. toaletního papíru, župan nejlépe s kapucí (zvláště oceníte při přechodech mezi venkovními bazény), spacák, přezůvky do budovy, sandály či žabky do termálů (jsou povinné z bezpečnostních i hygienických důvodů), Eura na oběd a vstupy do termálních koupališť (cca 30–35 EUR).

Dotazy

informaceTuto akci za TTO SRUB pro Vás připravuje Pavel Alexandrovič, a tak jakékoliv dotazy, či nejasnosti ohledně akce, směřujte na tel.: 602 887 514 nebo na e-mail srubak@srubak.cz .

Na tuto akci finančně přispívá

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR,
Magistrát hl. m. Prahy,
MČ Praha 4.

Poznámka

Vzhledem ke koupacím bezpečnostním rizikům je třeba, aby každý účastník mladší 15 let měl s sebou dozor starší 18 let. Při přihlašování na akci, tak uvede jméno tohoto dozoru.

Rezervace

Závazná rezervace nastane v okamžiku, kdy vyplníte a odešlete přihlášku a současně uhradíte zálohu na akci ve výši 300,– Kč na číslo účtu 706523153/0800 s variabilním symbolem, který obdržíte na e-mail po odeslání přihlášky. Zálohu je třeba uhradit do 3 pracovních dnů. Pokud záloha nebude uhrazena v termínu, může být Vaše místo přenecháno dalšímu zájemci. Počet míst je omezen kapacitou autobusu, a tak, kdo dříve vyplní a zaplatí, ten jede :-) . Akceptováni budou pouze závazně registrovaní účastníci. Registrace budou ukončeny v okamžiku naplnění autobusu, což poznáte tak, že přihlášku nebude moci odeslat. Děkujeme za pochopení a tolerování tohoto administrativně-organizačního systému.

Přihláška na poznávací výlet Termály 2016
  1. (požadované)
  2. (požadované)
  3. (požadované)
  4. (požadované)
  5. (požadován platný e-mail)
  6. (požadované)
  7. *Povinné údaje
 

cforms contact form by delicious:days

 facebook